• Pheromax

  Pheromax cechuje się silnym pobudzeniem seksualnym. Niedaleko, że brzmi owo niewiarygodnie, po jego użyciu w okamgnieniu stajesz się nadzwyczaj pociągający, lub atrakcyjna dla otaczających Cię osób przeciwnej płci. Lecz, pozostałe osoby traktują Cię z należytym szacunkiem zaś poważaniem.
  Pheromax jest permanentnie wykorzystywany dzięki niektórych mężczyzn natomiast kobiety w klubach, jednakowoż w ciągu spotkań towarzyskich, tak aby przyczynić się żądza w partnerze. Osoby, które zdają sobie sprawę spośród potęgi działania prawdziwych feromonów, mogą korzystać z niewiarygodnych potencjał jakie daje 14ml flakon Pheromax. Wykorzystaj go w modus, kto lubisz.
  Wpływ na twarz przeciwną
  Osoby przebywające w Twoim towarzystwie stają się rozmowne, towarzyskie, niekiedy skłonne do flirtu. Zwiększasz pożądanie tudzież hobby swoją osobą. Stajesz się osobą bardziej atrakcyjną seksualnie.
  Wpływ na konkurentów
  Twoi konkurenci traktują cię z większym szacunkiem. Szukają Twojej aprobaty. Stajesz się osobą dominującą w towarzystwie.
  Wpływ na Twoją osobę
  Po zastosowaniu Pheromax stajesz się pobudzony, wzrasta Twoja spontaniczność, iskra boża natomiast pełne przekonanie siebie oraz nie ma owo nul wspólnego spośród Twoim nastawieniem. Może pojawić się uczucie gorąca.
  UWAGA! Produkt o ekstremalnej koncentracji feromonów! W każdym stylowym, srebrnym flakonie znajduje się niewiarygodnie duża dawka feromonów. Zawiera sumarycznie 5mg feromonów w 14ml flakonie, posiada ergo kondensacja w wysokości 0,035%, które jest wyczuwalne. Produkt nadzwyczaj sprawny. 14ml flakon pozwala na około 280 dużych aplikacji.
  Jedna mała zastosowanie jest bardzo skuteczna. Większa część przynosi niepożądane efekty.