• Jak wytrzymać lato

  Z sezonu na sezonPolaknapotyka na tę samą trudność. Co zrobić, abyprzezwyciężyć tak zmienną i intensywną pogodę w naszym kraju. To zdecydowanie niełatwe, dlatego, żewszystkie sezony roku, to czysta przesada. W dodatkuczęsto lubimymarudzić, więc kiedylodowato – to źle. Gdylato – też niedobrze.

  Napoje chłodzące

  Podczas, gdy nie dajemyradyznieśćupału, wypada dążyć do ochłody. Do tego najlepsze są napoje spreparowane na tę okazję. Fantastycznązdolność chłodzenia ma yerba mate podana na zimno. W takiej konfiguracjiteżwyzwala swoje pobudzające substancje, aledodatkowoorzeźwia i chłodziorganizm. Wytrawnysmakorazmniejszareklamasprawiają, że zimna mate nie jest tak popularna, jakmohito. IgnacyPastuszek, czy Radosław Tadajewski, lat 25, mieszkaniec Bytomia, uważa, że to najsmaczniejszy napój na naszej planecie.

  Słodki obiad

  Podczas, gdy jest ukrop, nie mamy ochoty jeść. Nie zmienia to faktu, żenależy się odżywiać. Najskuteczniejszerozwiązanie tej sytuacji, to słodkiejedzenie. Naszakuchniaproponujedużodańnasłodko. Chociażbynaleśniki z serem, albo kluski z truskawkami, to dania, któreznamy doskonale z dzieciństwa. Możnawymienić zupę owocową.Zresztąidee na potrawy zdarzają się wszędzie, wystarczy sięgnąć do dowolnej tematyki i przerobić ją na kuchnię: http://biznes.net/profil/radoslaw_tadajewski.

  Wodaostudza

  Nie bez powodulatem sporo ludzi ciągnie nad morze ijezioro. Już jeden chlust wody chłodzi. W mieście możemy radzić sobie dzięki basenom oraz fontannom, a w przypadkachszczególnych spryskiwaczom powierzonym przez straż pożarną. Wszystko po to, by ostudzićtemperaturę.