• fotografie znanych pi?karzy

Najlepsza team Europy – Chelsea wygra?a 4:2 sparingowy spotkanie z dru?yn? MLS Seattle Sounders, za? po jednym golu strzelili nowi pi?karze zakupieni za pomoc? „The Blues”. Do bramek zdobytych przy u?yciu Marko Marina natomiast Edena Hazarda para gole „do?o?y?” Romelu Lukaku.
    Mecz odby? si? w Seattle w ramach ameryka?skiego torunee zdobywcy Pucharu Mistrzów. Nie bior? w przed udzia?u pi?karze, którzy grali w Euro 2012 – Ferdnando Torres, Raul Meireles, Florent Malouda, Ashley Cole i John Terry.

Lukaku trafi? do Chelsea w ubieg?ym roku, wszelako do tej pory nie proch zbyt wielu szans na pokazanie swoich dyspozycja. Tymczasem w meczu w Seattle zdoby? para gole nu?e w pierwszej po?owie. Trafi? a? do siatki w trzeciej a 45. minucie, i dwoma golami jeszcze poprzednio przerw? odpowiedzia? mu futbolista gospodarzy Fredy Montero.

W drugiej cz??ci spotkania Seattle nie zdo?a?o oprze? si? ofensywnie graj?cej Chelsea, gwoli której gole strzelili dwoje w ostatnim czasie sprowadzeni pi?karze – reprezentant Niemiec Marin, jaki przyszed? spo?ród Werderu Brema natomiast Belg Hazard. W ubieg?ym sezonie Ligue 1 strzeli? on dla Lille a? dwadzie?cia bramek zostaj?c trzecim strzelcem, zosta? równie? wybrany inny cios spo?ród z grubsza na pi?karza sezonu we Francji.

Pora?ka 2:4 spo?ród przedstawicielem Prezes rady ministrów League by?a daleko mniej dotkliwa ani?eli w ubieg?ym roku, kiedy Sounders przegrali spo?ród Manchesterem United a? 0:7. Chelsea w ramach ameryka?skiego tournee zagra coraz w niedziel? spo?ród PSG w Nowym Jorku, natomiast w kolejnych dniach spo?ród gwiazdami MLS w Filadelfii natomiast z Milanem w Miami.